Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(114)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Wędzarka przydomową składana + GRATISY
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2013-10-12
Wyświetleń947
Typ ofertySprzedam
RegionPolska
MiejscowośćAdamów
Cena360 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

OPIS
Oferujemy wędzarkę przydomową. Komora wędzarnicza wykonana jest z blachy o grubości 1mm i wzmocniona spawanym stelażem z kątownika, jej wymiary to:
szerokość całkowita: 50 cm,
wysokość całkowita: 87 cm,

Wymiary komory wędzarniczej
szerokość: 50 cm,
wysokość: 50 cm,

Całość na zewnątrz pomalowana jest farbą termoodporną ( do 650 st. C. ). W naszej wędzarce zastosowaliśmy centralnie otwierane drzwiczki co znacznie podnosi wygodę wkładania oraz wyjmowania wędzonego mięsa. Komora wędzarnicza. osadzona jest na czterech regulowanych oraz całkowicie demontowanych nóżkach. i połącza z Komorą ogniowa wykonaną z blachy 2 mm o wymiarach 20 cm wysokości, 20 cm szerokości, 25 cm głębokości z drzwiczkami wyposażonymi w regulator dopływu powietrza oraz 1 odcinku rury o długości 90 cm.
Dzięki zastosowaniu Komory dymowej oraz deflektora dymowego na całej powierzchni komory wędzarniczej dym oraz temperatura jest równomiernie rozprowadzana. Wędzarka wyposażona została w regulator upusty dymu z komory wędzarniczej oraz termometr. Cały komplet po złożeniu mieści się w komorze wędzarniczej. Wędzarka zajmuje bardzo mało miejsca.

Jako GRATIS do naszej wędzarki otrzymają państwo 6 haczyków, 2 drewniane kołki do zawieszania wędzonki. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dokupienia rusztu do wędzenia ryb oraz serów.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych innych usług oraz do zapoznania się z naszą pełną ofertą handlową.
KONTAKT
Osoba kontaktowa Elektro-Med
Telefon 512479824
FORMULARZ KONTAKTOWY
Imię i nazwisko

E-mail

Treść