Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(66)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Poszukujemy osoby na stanowisko ELEKTROMECHANIK!
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2016-03-16
Wyświetleń72
Typ ofertyOferuję
RegionPolska
MiejscowośćKaszewiec
Cena4 000 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg. rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Elektromechanik.

Miejsce pracy: Kaszewiec k. Różana

Zadania:
• Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i instalacji elektrycznej w zakładzie produkcyjnym
• Realizacja planowanych przeglądów maszyn i instalacji
• Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów maszyn i urządzeń
• Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac
• Usuwanie awarii maszyn oraz bieżące naprawy w zakresie elektryki, mechaniki
• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane Elektromechanik)
• Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, konserwacji maszyn i urządzeń linii technologicznych
• Wiedza techniczna, elektryk i mechanika maszyn i urządzeń produkcyjnych
• Znajomość zagadnień związanych z zasilaniem i sterowaniem maszyn, urządzeń linii technologicznych
• Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
• Uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta
• Umowę o pracę
• Pracę w pełnym wymiarze godzin
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie uznaniowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres ostroleka@grupaprogres.pl w temacie wpisując - Elektromechanik

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Dane te będą przetwarzane przez GRUPA PROGRES Sp. z o.o. Sp. K. w celu realizacji procesu rekrutacji oraz w celu zawarcia i wykonania umowy zlecenia/umowy o pracę.”
KONTAKT
Osoba kontaktowa GRUPA PROGERS SP. Z O.O.
Telefon 609 921 446