Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(81)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Specjalista ds. Dosprzedaży
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2015-08-25
Wyświetleń163
Typ ofertyOferuję
RegionMazowieckie
MiejscowośćWarszawa
Cena3 200 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Aktualnie poszukujemy ambitnych i chętnych do współpracy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Dosprzedaży usług dla Klientów Stałych

Masz motywację do osiągania wyznaczonych celów? Cechuje Cię komunikatywność? Masz już doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży?
Praca u nas to praca dla Ciebie!

Twoje Zadania to:
• Telefoniczny kontakt z aktualnymi klientami
• Dosprzedaż usług aktualnym klientom
• Doradzanie klientom przy wyborze najlepszej oferty, produktu lub usługi
• Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z aktualnymi klientami

My Oferujemy Ci:
• Konkurencyjne wynagrodzenie (część stała oraz prowizja uzależniona od jakości i wyników pracy)
• Możliwość wyboru rodzaju współpracy
• Pracę pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
• Przyjazną atmosferę pracy
• Profesjonalne szkolenia wstępne
• Opiekę doświadczonego coacha
• Możliwości awansu w dynamicznie rosnących strukturach firmy
• Specjalne programy motywacyjne
• Dofinansowanie do programów (kart) sportowych

Prześlij swoje CV na adres: praca(małpa)armatis-lc.com.
KONTAKT
Osoba kontaktowa Armatis-LC Polska
Telefon 222762030