Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(55)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Sprzedawca, ekspedient
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2015-06-15
Wyświetleń115
Typ ofertyOferuję
RegionMałopolskie
MiejscowośćKraków
Cena11 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
JOB NETWORK EUROPE jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą.
Działamy na podstawie przepisów ustawy z dnia 9 lipca 2003 roku o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Obecnie dla naszego Klienta – właściciela delikatesów poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik sklepu spożywczego

Obowiązki:
Obsługa klientów w nowootwieranym sklepie spożywczym

Oferujemy:
- pracę w godzinach 6-14 oraz 14-22,
- korzystną stawkę godzinową,
- współpracę na podstawie umowy zlecenie.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny,
- podstawowa znajomość obsługi klienta,
- dbałość o higienę stanowiska pracy.

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce wykonywania pracy:
Kraków, Prądnik Czerwony

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem.

W CV należy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr. 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

JOB NETWORK EUROPE sp. z o. o. S.K.A.
(nr certyfikatu 11469)

Adres do korespondencji:
ul. Grzegórzecka 19/1
32-532 Kraków
KONTAKT
Osoba kontaktowa Job Network Europe
Telefon 124125885