Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(68)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Konsultant ds. Obsługi Klienta
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2016-01-20
Wyświetleń38
Typ ofertyOferuję
RegionPolska
MiejscowośćKatowice
Cena1 850 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Szukam ludzi aktywnych, gotowych na zmiany i otwartych na ciekawe projekty
Cenię sobie ambicję oraz chęć współpracy i rozwoju. Chcę, aby moi Pracownicy
budowali swoją bezpieczną przyszłość i finansową niezależność.

Konsultant
Miejsce pracy: Katowice

Konsultant jest filarem naszej firmy. To on buduje relacje, które są dla nas najważniejsze. Pozyskuje klienta i proponuje mu najlepsze rozwiązania. Buduje wspólną odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych Klientów. Jeżeli odpowiedzialność idzie u Ciebie w parze z niespożytą energią, zgłoś się do nas!

Oferuję:
* komfortowe warunki finansowe (stała podstawa oraz zmienny element wynagrodzenia),
* formę współpracy / zatrudnienia dopasowaną do indywidualnych potrzeb Kandydata,
* nowoczesne biuro w centrum miasta ze strefą wypoczynku,
* współpracę z przełożonym ceniącym system pracy oparty o work-life balance,
* tablet i wygodne aplikacje do pracy,
* bogaty system motywacyjny oraz zdefiniowane ścieżki kariery.

Oczekuję:

* wykształcenia min średniego lub statusu studenta ostatnich lat studiów,
* mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta
telemarketingu,
* umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
* łatwości wykorzystywania nowych technologii,
* chęci rozwoju i nastawienia na działanie.

Zakres obowiązków:

* inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami,
* profesjonalna obsługa klientów,
* sprzedaż i dosprzedaż produktów finansowo-ochronnych i majątkowych zgodnie z wspólnie określonymi celami,
* realizacja strategii Customer Centricity.

Jednocześnie zastrzegam, że odpowiem tylko na wybrane oferty. Proszę o dopisanie w Państwa aplikacji następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2002.101.926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.
KONTAKT
Osoba kontaktowa Katarzyna
Telefon 881236847