Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(196)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Pracownik produkcji - Skawina
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2016-07-18
Wyświetleń722
Typ ofertyOferuję
RegionPolska
MiejscowośćSkawina
Cenado uzgodnienia

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Oferowane stanowisko:
Pracownik produkcji w Skawinie

Obowiązki:
Prace manualne przy produkcji, pakowaniu, etykietowaniu lub sortowaniu produktów.

Oferujemy:
- pracę w systemie ośmiogodzinnym od poniedziałku do piątku (czasem możliwa praca weekendowa),
- współpracę na podstawie umowy zlecenie,
- pracę stałą lub dorywczą.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- zaangażowanie w pracę,
- mile widziane doświadczenie na produkcji.

Mile widziane:
- status ucznia/studenta,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce wykonywania pracy:
Skawina

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem.

W CV należy umieścić następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, dz. u. nr 133 poz. 883)”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

GREEN GATE sp. z o. o. S.K.A. jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej zajmującą się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników do pracy w Polsce i zagranicą. (nr certyfikatu 11469).

ODDZIAŁ KRAKÓW:
ul. Potebni 3
Rynek Podgórski
30-537 Kraków
KONTAKT
Osoba kontaktowa Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.
Telefon 12 412 58 85