Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(49)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Kancelaria Prawna eMediator Legal - profesjonalne porady prawne
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2015-10-15
Wyświetleń158
Typ ofertyOferuję
RegionPolska
MiejscowośćGliwice
Cena1 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Wpadłeś w kłopoty natury prawnej i nie wiesz jak je rozwiązać? A może po prostu potrzebujesz porady prawnej lub pomocy profesjonalnego prawnika?

Jeżeli tak, to lepiej trafić nie mogłeś!

Nasza Kancelaria Prawna eMediator Legal w Gliwicach świadczy profesjonalne porady prawne oraz usługi w zakresie m. in. prawa cywilnego, gospodarczego, finansowego, bankowe oraz innych.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm w działaniu sprawiają, że współpracujemy również z kancelariami zagranicznymi, m. in: Niemiec, Francji oraz Wielkiej Brytanii.

Nasi prawnicy oraz radcy prawni rozumieją potrzeby zwykłego człowieka, dlatego do każdego klienta podchodzimy w indywidualny, a co najważniejsze prosty oraz ludzki sposób.

Cenimy Twoją oszczędność czasu oraz zapracowany tryb życia, dlatego możemy dać gwarancję, że pracownicy naszej kancelarii wezmą na siebie ciężar załatwiania wszelkich formalności i maksymalnie Cię odciążą.

To, co wyróżnia nas spośród innych to fakt, że nasza Kancelaria Prawna w Gliwicach, jednocześnie może zapewnić Ci profesjonalizm w działaniu, a także przyjazną oraz miłą atmosferę, która z pewnością bardzo ułatwi współpracę oraz rozwiązywanie wszelkich problemów.

Jeżeli chcesz, aby prawnik który będzie Cię reprezentował, posiadał potężną wiedzę, wykształcenie oraz doświadczenie w działaniach praktycznych, to serdecznie zapraszamy do naszej kancelarii, gdyż jesteśmy pewni, że wyjdziesz z niej bardzo zadowolony, a co najważniejsze – z rozwiązanym problemem

Wystarczy wejść na http://emediatorlegal.pl/ gdzie znajdziesz więcej informacji, a także bezpośredni kontakt z naszą kancelarią prawną.

Zapraszamy!
KONTAKT
Osoba kontaktowa eMediator Legal
Telefon 32 706 10 15
FORMULARZ KONTAKTOWY
Imię i nazwisko

E-mail

Treść
LOKALIZACJA
Ładowanie mapy...