Ogłoszenia za darmo

RSS
Schowek

(212)

Polska
zmień region
Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
Polityka prywatności

 

ZASADY POLITYKI PRYWATNOŚCI

 

Użytkownik korzystający z zasobów serwisu OGŁOSZENIO akceptuje politykę prywatności zawartą w poniższych punktach.

 

1. Publikacja ogłoszenia

Udostępnienie danych osobowych podczas dodawania oferty jest ograniczone do minimum w celu nawiązania kontaktu pomiędzy Użytkownikiem a Ogłoszeniodawcą.

 

2. Dane osobowe rejestracyjne

Właściciel serwisu nie sprzedaje oraz nie udostępnia danych osobowych użytkowników korzystających z serwisu.

 

3. Dane osobowe udostępniane publicznie

Publikowane w ogłoszeniach dane teleadresowe oraz dodatkowe informacje zawierające dane osobowe nie są objęte zasadami Polityki Prywatności ze względu na ich jawny charakter ogólnodostępny dla użytkowników serwisu.

 

4. Dane statystyczne

Właściciel serwisu ma prawo do odsprzedaży lub udostępniania danych statystycznych związanych z prowadzeniem serwisu, bez ujęcia w nich danych osobowych Ogłoszeniodawców.

 

5. Adres IP

Adres IP Ogłoszeniodawcy służy do identyfikacji oraz bezpieczeństwa innych Użytkowników serwisu. W uzasadnionych przypadkach łamania prawa może być udostępniony jako dowód w sprawie na wniosek Policji lub Sądu.

 

6. Reklama zewnętrzna

Serwis OGŁOSZENIO prowadzi kampanie reklamowe przy współpracy firm zewnętrznych promujących swoje usługi. Firmy zewnętrzne mają prawo do zbierania danych związanych ze statystykami udostępnianych reklamowo ofert. Dotyczy to m.in. działań polegających na zliczaniu kliknięć w baner.

 

7. Dane statystyczne

Serwis udostępnia dane statystyczne wraz z adresem IP firmie Google. Korzystając z serwisu OGŁOSZENIO Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego adresu IP do celów statystycznych.